Çıkış / Exit

İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
English

15.11.1968 yılında Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde doğdu. İlk öğrenimini Reyhanlıda, Lise öğrenimini İskenderun Lisesinde tamamladı. 1986 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü kazandı. 4 yıllık eğitim dönemi sonunda 1990 yılında mezun oldu. Daha sonra Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Politikası Bölümünde mastır yaparken Kaymakamlık sınavını kazanıp, Bolu Kaymakam adayı olarak göreve başladı. Düzce ve Bakırköy Kaymakam Refikliği Stajını tamamlayarak,Yabancı dil eğitimi için 1 Yıllık süre ile İngiltere Oxford ve Bornemonthe şehirlerinde bulundu.
 
Daha sonra Mülkiye Müfettişi refakatinde Gaziantep ve İlçelerinde 45 günlük teftiş stajını tamamladı, Akabinde Aksaray ili Eskil ilçesi, Düzce ili Çilimli ve Gölyaka ilçelerinde vekaleten görev yaptı. 84. dönem Kaymakamlık kursunu tamamlayarak 1997 de Balıkesir Balya’da göreve başladı. 1998 yılında kısa dönem askerlik görevini havacı olarak Ankara da bitirdi.
          
       Daha sonra Bingöl Adaklı da mecburi 2 yıllık hizmetini tamamlayıp, 20 Ekim 2002 tarihinde Düzce ili Kaynaşlı ilçesinde görevine başlayıp,19 Ekim 2007 yılına kadar burada görev  yaptı.2007 yılında Kandıra Kaymakamlığına atanan ERKAL 2012 yılı Temmuz kararnamesi ile Siverek Kaymakamlığına atandı.
 
      Vesayet Denetimi ve 3091 Sayılı Yasa, Alexander Von Hayek’in Anayasal İktisadı ile ilgili çalışmaları bulunmaktadır.Ayrıca 2004 yılında  A.İ.B.U. Kamu Yönetimi Bölümünde yüksek lisansını tamamladı.
         Yüksek Lisans Tezi Yerel Yönetimlerde Halkın Yönetime Katılımı  konusunda olan Kaymakamımız halen Sakarya Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünde Doktorasını yapmaktadır.
        
       Siverek Kaymakamlığını yürüten Hamza ERKAL Evli olup Ahmet Onur ve  Emir Uğur  isminde 2 çocuk babasıdır.

İletişim Formu
alanya escort