Çıkış / Exit

İşleminiz Yapılıyor.
 
 
 
 
 
 
 
 
English

  Şanlıurfa Belediyesi Hayati Harrani Gençlik Merkezi'nde resim kursunda eğitim gören çocuklar geri dönüşümden elde ettikleri materyallerle bir birinden ilginç eserler yaptı.
  Hayati Harrani Mahallesi'nde yaklaşık 350 çocuğun çeşitli branşlarda kurs gördüğü Hayati Harrani Gençlik Merkezi'ndeki 20 kursiyerin yaptığı eserler önümüzdeki günlerde sergilenecek.
  Çocuklar, yaklaşık üç aydır topladıkları yumurta kabuklarından, atık kağıtlardan, pet şişelerden, koli kartonlarından, taşlardan ve toz şekerden yaptıkları bir birinden güzel tablolar, resimler, oyuncaklar dikkat çekiyor. Atık kağıtları 2 gün suda bekleten çocuklar, hamura dönüştürerek pet şişelerde yaptıkları kabartama heykelleri ile kağıt hamurdan yaptıkları maskelerle yeteneklerini ortaya koydu.

Pursaklar'da Binlerce Kişi Sinema ve Tiyatroyla Buluştu

Sosyal ve kültürel belediyecilikte önemli bir yol kat eden Pursaklar Belediyesi 2011 yılında binlerce vatandaşı sinema ve tiyatro ile buluşturdu. Bir yılda 12 bin kişi sinema ve tiyatroya götürüldü. Pursaklar Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü, 2011 yılı faaliyet raporunu açıkladı. Raporda bir yıl içerisinde 12 bin kişinin vizyondaki filmlere ve tiyatroya...
alanya escort